09186520033 - 09185195659 | به دلیل نوسان ارز جهت اطلاع از قیمت روز قبل از سفارش تماس بگیرید 

سبدخرید
0 محصول - 0 تومان
سبدخرید شما خالی است
محصول قیمت


کولر گازی 12000 ال جی در بانه {اسپلیت اینورتر و کم مصرف}

5100000 تومان
With shipment پستی for 0 تومان

موجودي: موجود است

انتخاب کارت گارانتی
تعداد:

کولرگازی 12000 ال جی در بانه

کولر گازی 12000 ال جی در بانه

اگر به دنبال تهیه و خرید کولر گازی 12000 ال جی در بانه  هستید لطفا در این بخش از وبسایت بانه انتخاب با ما همراه باشید تا اطلاعات کامل تر و مفید تری از این محصول به دست آورید. همان طور که می دانید این محصول یکی از کم مصرف ترین (به دلیل برخورداری از برد اینورتر دیسی) و منحصر به فرد ترین محصولات شرکت الجی است که به دلیلی فناوری بسیار خاصی که در خود دارد می تواند باعث کاهش آسیب درد در افراد مسن شود! خیلی دیگر از مزایای مهم و تخصصی این محصول موجب شده است تا مصرف کنندگان علاقه بسیار زیادی به آن پیدا کنند و این محصول را به عنوان یکی از پرفروش ترین محصولالت برند بزرگ ال جی به حساب بیاورند. در ادامه به معرفی و تخصصی این محصول خواهیم پرداخت تا شما قبل از خرید بتوانید اطلاعات کاملا جامع و مفیدی به دست آورید.

کولر گازی 12000 ال جی

 

محصولات مرتبط: برسی قیمت سایر محصولات ال جی در بانه انتخاب

کمی در خصوص کولرگازی 12000 ال جی در بانه بهتر بدانیم!

همان طور که اشاره نمودیم کولر های گازی 12 هزار ال جی از تکنولوژی های خاصی استفاده می کنند که این موضوع سبب شده است تا در اکثر شرایط جوی بتوانند عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارند، از سوی دیگر هب دلیل برخورداری از برد اینورتر دیسی، این محصول به عنوان یکی از کم مصرف ترین محصولات شرکت ال جی معرفی شده است چراکه می تواند تاثیر کاملا محسوسی بر کاهش بسیار مصرف برق بگذارد.

همچنین این محصول به دلیل اثرات منفی گاز های گلخانه ای بر روی جو، از گاز R410A استفاده می کند که هیچ اثر بد و نامطلوبی را بر لایه اوزون ندارد!

 

lg split 12000 cooler

بررسی یک نکته خاص از مزایای ویژه این محصول | گرمایش قوی

جالب است بدانید کولر گازی 12 هزار شرکت ال جی یک قابلیت بسیار بسیار شگفت انگیز و جذاب دارد و آن هم این است که این محصول توانایی گرم نمودن محیط هایی را دارد که دمای آن ها کمتر از منفی 10 درجه سانتی گراد است! این موضوع در صورتی است که در سایر محصولات برند های مختلف ما شاهد مشکلاتی در گرم نمودن فضاهای زیر صفر هستیم.

بررسی یک نکته خاص از مزایای ویژه این محصول | سرمایش قوی

اما تنها فکر نکنید که این محصول می تواند محیط های بسیار سرد را گرم کند، بلکه می تواند محیط های بسیار گرم را نیز سرد کند. به طور معمول این محصول قادر است محیط‌ هایی تا دمای 60 درجه سانتی گراد را خنک کند و این یک نتیجه شگفت انگیز و کاملا حرفه ای است و به خوبی نشان می دهد که این محصول از توانایی بسیار خاصی در هر نوع شرایط آب و هوایی برخوردار است.

محصول مرتبط: کولر گازی 12000 اجنرال با قابلیت سرمایش و گرمایش چهار جهته

 

split lg cooler 12000

این محصول برای چه متراژی از محیط قابل بهره وری است؟

شما می توانید برای مکان‌های 10 متری تا 25 متری اتاق این محصول را فراهم کنید و اگر محیط ببزرگ تری در اختیار دارید پیشنهاد می کنیم از مدل 18000 این شرکت استفاده کنید.

بررسی میزان صدا در کولرگازی 12 هزار ال جی!

بدانید که میزان صدا در کولر های گاری ال جی بسیار بسیار پایین بوده چراکه میزان صدای استاندارد کتابخانه 8 دسی بل است و صدا و نویزی که دراین محصول تولید می شود تنها 11 درصد از صدای استاندارد کتابخانه بیشتر می باشد. در حالت کلی می توان گفت که کولر گازی 12000 ال جی در بانه انتخاب تنها 19 دسی بل صدا تولید می کند و این موضوع نشان می دهد که این محصول تا به چه اندازه بی صدا است!

بررسی مقاومت در شرایط آب و هوایی در این محصول

همان طور که اشاره نمودیم وجود کولر های گازی در شرایط آب  و هوایی بسیار گرم و همچنین وجود در مناطقی که ذرات و گرد و غبار معلق بسیار زیادی دارند می تواند باعث استهلاک کولر های گازی شده و در نتیجه طی فشار های بسیار زیادی که به تمامی دستگاه های الکتریکی در این دو منطقه می شود، خرابی زودرس عاید ما شود، این موضوع اجازه فعالیت مناسب و اصولی را از دستگاه می گیرد. از این رو متخصصان موجود در شرکت ال جی فرایند ها و شیوه های بسیار مناسبی را برای رفع این موضوع اندیشیده اند و به خوبی متوجه شدند که استفاده از کمپرسور روتاری می تواند این محصول را تا دمای 60 درجه سانتی گراد نیز حفظ نماید و عملکرد بسیار مطلوب تری را تجربه کند.

 

اینورتر به چه معناست؟

یقینا یکی از مهمترین مواردی که در صنعت کولر گازی اتفاق افتاد ورود تکنولوژی اینورتر به این سیستم می باشد که باعث شد کلیت شاخه های کولرگازی به دو دسته اینورتر دارد و بدون اینورتر تقسیم شود. در ادامه مطلب این موضوع را بیشتر برای شما باز میکینم.

در کولرهای معمولی که فاقد این قطعه هوشمند می باشند در واقع پس از روشن نمودن کولر گازی برای رسیدن دمای محیط به حالت تعادل به دلیل ساخار فنی خاص آنها چندین بار کمپرسور کولرگازی خاموش و روشن خواهد شد که دلیل مصرف برق بیش از حد به همین موضوع  برمیگردد. در واقع مصرف برق غیر معمول به دلیل توان برق مصرفیست که در هنگام روشن شدنهای مکرر کولرگازی اتفاق میفتد.

اما در کولرهای گازی مجهز به کیت الکترونیکی اینورتر پروسه به شکل دیگری طی میشود. موضوع از این قرار است که در این سیستمها برای رسیدن دمای محیط به حالت تعادل نیاز به خاموش و روشن شدنهای مکرر نمی باشد و بصورت اتوماتیک در این مدت زمان با کاهش دور فن کمپرسور در فواصل زمانی مشخص و منتخب از قبل تعیین شده از خاموشی خودکار جلوگیری شده و به قول معروف کولر گازی بدون استارت کار خود را ادامه میدهد. لازم به ذکر است با پیدا شدن قطعات فول دی سی اینورتر در صنعت کولرگازی پروسه صرفه جویی در مصرف انرژی به کمال رسیده و با توجه به مشاهدات تجربی کاهش مصرف انرژی تا 73% را شاهد بوده ایم. ضمنا وجود این قطعه هوشمند در کولرگازی 12000 ال جی سبب شده که این محصول جایگاه ویژه ای در بین خریداران خود داشته باشد.

بررسی گازهای R410 وR22  مورد استفاده در کولرگازی 12000 ال جی

از دیگر موارد قابل بررسی در کولر گازی وجود  دو دسته گاز مصرفی می باشد که هر کدام در سیستم مشخصی جهت خنک سازی مخزن و ایجاد هوای خنک تعبیه شده اند. به طور کلی گاز R22 در کولرهای گازی بدون اینورتر و گاز R410 در کولرهای گازی اینورتردار مورد استفاده قرار میگیرند. اما با توجه به مرور زمان و پیدا شدن این مسئله که گازهای R22 مصرفی دستگاه مخرب محیط زیست و لایه ازون می باشد همین موضوع دانشمندان حوزه ی تهویه مطبوع را واداشت تا تمهیداتی طراحی و پیاده سازی کنند که در سیستم های بدون اینورتر نیز از گاز دوستدار محیط زیست R410 استفاده کنند و خوشبختانه این مهم با آزمایشات فراوان و طولانی به حوزه ی صنعت کولرگازی افزوده شد.

خوشبختانه در کولرگازی ال جی 12000 انتخابی شما نیز از گاز R410A استفاده شده است که مصرف انرژی را تا 73% کاهش داده است بنابراین این کولرگازی ال جی گرید انرژی مصرفی A+++ را کسب کرده است.

آشنایی با سیستم اسمارت هوشمند کولر گازی 12000 ال جی

در واقع این سیستم در کنار قطعه اینورتر و گاز مصرفی سبب کاهش هر چه بیشتر مصرف انرژی شده است اما از چه طریق؟

در کولرگازی ال جی 12 هزار از سامانه ای هوشمند استفاده شده که از طریق ابزارهای خاصی تعداد افراد حاضر در محیط را تشخیص میدهد! بله درست شنیدید این کولرگازی به همچین سیستم هوشمندی مجهز شده است که دور فن کمپرسور خود را با توجه به تعداد افراد حاضر تنظیم نماید تا از مصرف بی خود و جهت انرژی خودداری شود.

پیشنهاد بانه انتخاب: کولرگازی 18000 ال جی پیشگام در مصرف برق کم تر 

برخی از مزایای مصرف استفاده از کولر 12000 ال جی

این محصول همانند سایر محصولات دیگر همواره دارای مزایای مصرف بسیار مناسبی ایت که در ادامه به معرفی و بررسی آن ها خواهیم پرداخت البته این موضوعات را به صورت موردی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

  1. استفاده و نصب از مبدل حرارتی به همراه Gold Fin

مبدل حرارتی در کنار Gold Fin عملکرد بسیار مطلوبی را به دستگاه هدیه می دهد. از این رو دستگاه می تواند در شرایط آب و هوایی حاد و نا مطلوب عملکرد خوبی داشته باشد.

  1. توانایی خنک کنندگی بسیار بالا

این محصول می تواند در طی مدت زمان بسیار کمی دمای محیط را به خوبی خنک کند به علاوه می تواند هوا را تا مسافت 15 متری پرتاب کند.

  1. بررسی ظرفیت مناسب

چنانچه قصد تهیه و خرید کولر های گازی را دارید در ابتدا باید بدانید که کدام محصول با کدام ظرفیت مناسب محل کار و یا منزل شما است. به عنوان مثال اگر قصد دارید از خانواده کولر های ال جی استفاده کنید باید بدانید که کدام ظرفیت می تواند مناسب شما باشد. از این رو مواردی که بر ظرفیت کولر گازی تاثیرگذار هستند، عبارت اند از: متراژ محل مورد نظر، ارتفاع سقف و همچنین تعداد پنجره‌ها هستند، لطفا قبل از خرید این موارد را بررسی کنید تا بتوانید عملکرد بهتری را تجربه کنید.

جمع بندی قسمت کولرگازی 12000 ال جی در بانه

خرید از بانه همواره حس بسیار خوبی را برای برخی از افراد تداعی می کند، ما در فروشگاه اینترنتی بانه انتخاب نیز به خوبی قصد داریم شرایطی را برای شما عزیزان فراهم سازیم که بتوانید در مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت تجربه خرید شیرین و مناسبی از بانه را همواره به خاطر داشته باشید.

لینک کوتاه مطلب : https://tinyurl.com/y6xnnnz8 | https://bit.ly/2BZiXMV | https://opizo.com/lZZvLG

 

توضیحات ساخت

شناسه کالا: 2800000197223
کشور سازنده : کره
شرکت سازنده : LG
کشور منتاژ کننده : کره
سال ساخت : 2017
فروشگاه عرضه کننده : فروشگاه اینترنتی بانه انتخاب

لوازم جانبی

ریموت کنترل : yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 قیمت روز کولر گازی 12000 ال جی در بانه {توضیحات} - فروشگاه بانه انتخاب
دفترچه راهنما : yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 قیمت روز کولر گازی 12000 ال جی در بانه {توضیحات} - فروشگاه بانه انتخاب
اقلام همراه کولر گازی : کابل های اتصال،کنترل از راه دور،باطری مخصوص کنترل،دفترچه تلفن،5متر لوله رفت و برگشت

مشخصات کلی

تکنولوژی اینورتر : yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 قیمت روز کولر گازی 12000 ال جی در بانه {توضیحات} - فروشگاه بانه انتخاب
رتبه انرژی : A
گاز خنک کننده : R410a
میزان سر و صدا : کم
نوع : اسپلیت
نوع آب و هوای سازگار : معتدل

ظرفیت ها

ظرفیت سرمایش (Btu/hr) : 12000
ظرفیت گرمایش (Btu/hr) : : 12000