ضمانت بازگشت

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 •  مغایرت سفارش با اطلاعات سایت:

در صورت مغایرت در مشخصات کالای سفارش داده شده با کالای دریافت شده ، به عنوان مثال رنگ یا سایر مشخصات فنی آن با سفارش ثبت شده یا اطلاعات درج شده در سایت اختلاف و مغایرت داشته باشد،امکان تعویض یا استرداد کالا وجود دارد.

 • اشکالات وایرادات فنی کالای دریافت شده (پست شده)

اشکال و یا ایراد فنی کالا های پست شده باید حد اکثر تا 24 ساعت کاری طی تماس با پشتیبانی بانه انتخاب اطلاع داده شود و تا 7 روز کاری برگشت داده شود.

 کارشناسان واحد پشتیبانی بانه انتخاب ایرادها و مشکلات اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان بانه انتخاب تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و در صورت عدم موجودی ، می‌توانید کالای خود را با مدل دیگری جایگزین نمایید.

این سرویس اشکال‏‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود (نوسانات برق ، ضرب دیدگی ، آب خوردگی ، خط خوردگی) را شامل نمی‏‏‌شود.

 برای ارجاع و یا تعویض کلیه کالاها باید حتما” از قبل هماهنگی به صورت تلفنی با پشتیبانی بانه انتخاب صورت گیرد و لازم است کالا همانگونه که از پیک تحویل گرفته شده است به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی آن به صورت کامل فرستاده شود و کالا در شرایط اولیه خود باشد.

 جهت استفاده از این سرویس باید کالای خریداری شده دارای یکی از گارانتی های ارائه شده در سایت باشد و کالای بدون گارانتی خریداری نشده باشد.

 •  آسیب‏‌های کالای خریداری شده در حمل و نقل:

با توجه به اینکه تمام کالاها قبل از ارسال توسط واحد ارسال بانه انتخاب تست می شوند و در بسته بندی ایمن و استاندارد ، با توجه به انتخاب خریدار به شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر، پست یا پیک ضمانتی تحویل داده شده و ارسال می شوند ، کلیه کالاها از زمان ارسال تا تحویل به مشتری توسط سیستم حمل و نقل یا پیک ضمانتی بیمه می شوند و در صورت بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل تمام مسئولیت آن به عهده شرکت حمل و نقل یا پیک است.

لذا از تمامی مشتریان خواهشمندیم که لطفا” هنگام دریافت و تحویل کالا از پیک یا پست یا شرکت حمل و نقل ،سفارش خود را بررسی نمایید و تمام موارد از جمله بسته بندی، مشخصات فنی ، لوازم همراه را با مندرجات فاکتور مطابقت داده و در صورت مشاهده ی مغایرت یا آسیب های ناشی از حمل و نقل ( صدمات فیزیکی ، خط خوردگی ، شکستگی، له شدگی ) از دریافت و تحویل گرفتن سفارش جدا” خودداری نمایید . و با شماره های پشتیبانی سایت در همان موقع تماس بگیرید . تحویل گرفتن کالا به منزله تائید سلامت آن است.

 • اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

 • اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات (شماره تلفن) اطلاع داده شود.
 • اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا 7 روز‏، باید انصراف خود را به واحد پشتیبانی اطلاع دهد.

 لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد. همچنین در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

 • نحوه بازگشت کالا:
 • لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان واحد پشتیبانی تماس بگیرید.
 • از ارسال کالا بدون هماهنگی با واحد پشتیبانی بانه انتخاب، خودداری کنید.
 • برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.
 • برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید)
 • فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور منگنه کنید.
 • برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید.  لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت،پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.
 • از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به فاکتور منگنه و همراه بسته ارسال کنید.