09186520033 - 09185195659 | به دلیل نوسان ارز جهت اطلاع از قیمت روز قبل از سفارش تماس بگیرید 


سبدخرید
0 محصول - 0 تومان
سبدخرید شما خالی است
محصول قیمت

قوانین و مقررات

قوانین و مقرارت بانه انتخاب

 

 

با توجه به ماده 37 قوانین تجارت الکترونیک در هر معامله از راه دور فروشنده ازتاریخ تسلیم کالا به خریدار یاانعقاد قرارداد با مصرف کننده باید هفت روز کاری وقت برای حق انصراف مصرف کننده فراهم کند.

   
در صورت استفاده از حق انصراف تامین کننده مکلف است بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به مصرف کننده مسترد نماید.
   
تنهاهزینه تحمیلی بر مصرف کننده هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود.
    
لازم به ذکر است که انصراف زمانی قابل اجرا خواهد بود که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد
.

 
مغایرت سفارش با اطلاعات سایت


در شرایط مغایرت در مشخصات کالای سفارش داده شده با کالای دریافت شده ، به عنوان مثال رنگ یا سایر مشخصات فنی آن با سفارش ثبت شده یا اطلاعات درج شده در سایت اختلاف و مغایرت داشته باشد،امکان تعویض یا استرداد کالا وجود دارد ، ارجاع و یا تعویض کالاهای الکترونیک و لوازم خانگی برقی در صورت انصراف از خرید و یا درخواست تعویض، مشروط به خارج نشدن از بسته بندی اصلی و پلمپ محصول می باشد.
 
اشکالات وایرادات فنی کالای دریافت شده (پست شده)


اشکال و یا ایراد فنی کالا های پست شده باید حد اکثر تا 24 ساعت کاری طی تماس با پشتیبانی بانه انتخاب اطلاع داده شود و تا 7 روز کاری برگشت داده شود.
کارشناسان خدمات پس از فروش بانه انتخاب ایرادها و مشکلات اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می‌‏کنند. در صورتی که نقص فنی توسط کارشناسان بانه انتخاب تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و در صورت عدم موجودی ، می‌توانید کالای خود را با مدل دیگری جایگزین نمایید.

   
این سرویس اشکال‏‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود (نوسانات برق ، ضرب دیدگی ، آب خوردگی ، خط خوردگی) را شامل نمی‏‏‌شود.

   برای ارجاع و یا تعویض کلیه کالاها باید حتما" از قبل هماهنگی به صورت تلفنی با پشتیبانی بانه انتخاب صورت گیرد و لازم است کالا همانگونه که از پیک تحویل گرفته شده است به ‏  خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی آن به صورت کامل فرستاده شود و کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد و از آن استفاده نشده باشد.
   
جهت استفاده از این سرویس باید کالای خریداری شده دارای یکی از گارانتی های ارائه شده در سایت باشد و کالای بدون گارانتی خریداری نشده باشد.